Series
Ratings
12
Lala LandRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0- Cross GameRated ★ 5.0
- 크로스 게임 part3Rated ★ 5.0
크로스 게임 part4Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5