Titles you rated
Slow VideoRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 2.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Bunshinsaba 2Rated ★ 1.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.5
The Divine MoveRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mourning GraveRated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0