Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0