Titles you rated
Jason BourneRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0