Movies
Ratings
775
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
BabelRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
K2Rated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0