Titles you rated
Upside DownRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
White NightRated ★ 2.0
National SecurityRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0- PapaRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
UnknownRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0