Titles you rated
The OthersRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
DraculaRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 2.5