Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0