Series
Ratings
40
EntertainerRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Beautiful MindRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marriage ContractRated ★ 4.0