Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
In Between SeasonsRated ★ 3.5
For Vagina‘s SakeRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Farming BoysRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
NerudaRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 4.5
MommyRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
BasquiatRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5