Titles you rated
ForgottenRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
American SniperRated ★ 2.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 0.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0