Movies
Ratings
165
Primal FearRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0