Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 4.0