Movies
Ratings
60
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Touchy FeelyRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
RevancheRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 3.0
SunshineRated ★ 3.0