Titles you rated
Independence DayRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
HeroRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 5.0
Last Man StandingRated ★ 1.0
Point BreakRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 1.0