Titles you rated
The OthersRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
The Happy LifeRated ★ 2.0
Free WillyRated ★ 4.0
RayRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 2.0
The President's BarberRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0