Movies
Ratings
831
The SubstanceRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
30 Days of NightRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 2.5
(OO)Rated ★ 2.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
The Perfect HostRated ★ 3.5
TimecrimesRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.0
BladeRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.0