Titles you rated
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
CasperRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0