Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5