Series
Ratings
381- Unknown SeoulRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0- 魔王Rated ★ 4.0
- OuroborosRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0- 짱구는 못말려11Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 10Rated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- 짱구는 못말려 8Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 7Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려12Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 2.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0