Series
Ratings
113
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Save Me Season 2Rated ★ 1.0
Save MeRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 1.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0