Movies
Ratings
17
WhiplashRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0