Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 0.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0