Movies
Ratings
430
PaprikaRated ★ 3.0
Dog Day AfternoonRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 0.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
FlubberRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Crazy WaitingRated ★ 1.0
WindstruckRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
ReturnRated ★ 3.5
ChawRated ★ 1.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 1.5