Titles you rated
Look BackRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 1.5
Space SweepersRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0