Series
Ratings
720- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Spirit FingersRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
Ms. IncognitoRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
CrashRated ★ 3.5
Love, Take TwoRated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0