Titles you rated
Golden TimeRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5