Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Rocky IIRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 5.0
JobsRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
SpringtimeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0