Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0