Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 1.0
Secret Love AffairRated ★ 1.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0