Movies
Ratings
926
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- Kenzo WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
The EmploymentRated ★ 2.5
URSA minor BLUERated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5