Titles you rated
NANARated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- A Piece of PhantasmagoriaRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
BOYS PLANETRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0