Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5