Movies
Ratings
24
WhiplashRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0