Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
GhostRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
24Rated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5