Titles you rated
The TowerRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 1.0
Slow VideoRated ★ 3.0
NextRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0