Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Giant Peng TVRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0- My Love PatzziRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 4.0
Taste of WifeRated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0