Series
Ratings
70
My Fair LadyRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
May QueenRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Heart to HeartRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0