Titles you rated
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
A Model FamilyRated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
The Hungry and the HairyRated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Money GameRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0