Titles you rated
Feast of the GodsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0