Series
Ratings
60
Dummy MommyRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 2.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Make a Woman CryRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 1.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 1.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5