Titles you rated
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 2.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Dr. SlumpRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 4.0
Mr. BogusRated ★ 5.0- Koby-KobyRated ★ 5.0
- 꼬비꼬비 2기Rated ★ 5.0
- 꼬비꼬비 3기Rated ★ 4.0
- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.5
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 0.5- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 3.0