Series
Ratings
45
My Fair LadyRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5