Movies
Ratings
68
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 1.0
- Take OffRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0