Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 2.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 2.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 2.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5