Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.5
Hide and SeekRated ★ 0.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5