Titles you rated
MasterChef USA Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0