Movies
Ratings
32
The TerminalRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.0
TakenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0