Movies
Ratings
166
Blade RunnerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
AntiqueRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0