Titles you rated
The NunRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
DangalRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Battle of the SexesRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0